Sivas Hurdacı Olarak Sivas İçerisinde Sivas Hurda Alım Satım 2.El beyaz eşya Alım satım Yapan Firmamız Sizlere Kaliteli hizmet Sunuyor. Kişilere bir telefon kadar uzak olan sivas hurdacı ‘ya hemen ulaşabilirsiniz.
Hurdacı Olarak Hertürlü Beyaz Eşya Çamaşır Makinası Bulaşık Makşnası Ocak Fırın 4Lü ocaklı fırın buzdolabı klima aspiratör cep telefonu anakart ekran kartı Çalışır yada çalışmaz durumda Nakit Olarak Değerinde Yerinde Yani Adresinizden Alınır. ÖDEMESİ ANINDA KAPINIZDA TARTILARAK YAPILIR. SİVAS HURDACI ARTIK Sİvas ilçeleri’nede hizmet vermektedir. SİVAS hurda olarak hemen hemen Sivas`ın tüm il merkez, ilçe, ve köyleri ‘ne hizmet veriyoruz.
Firma Yetkilisi: ALİ AĞTAŞ
Firma Telefon Numarası : 0543 294 64 41 
Firma Web Sitesi:Www.Sivashurdasivas.com 
Firma Email: sivashurdaci@gmail.com 
Firma Email2: hurdacisivas@gmail.com 

Vizyonumuz
Deneyimli kadromuz,pratik ve yaratıcı çözümlerimizle sizlerin taleplerinize uygun,
zamanında,güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak.

Misyonumuz
Faaliyet alanlarımızdaki profesyonel yeterliliğimizle kaliteli ve yaşama değer katan ürünler sunmak müşteri ve tedarikçilerimize değer katmak,ögrenen organizasyon kültürünün rekabet etkili güç olacağının bilinciyle müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Sivas Hurdaci

Sivas Hurdaci | Hurdaci Sivas | Hurda Alım Satım | Hurdalarınız Değerinde Nakit Olarak Eviniz'den iş Yerinizden Alınmaktadır. Kaliteli Ekiplerimiz Tarafından Sivas Halkına Geri Dönüşüm Hizmeti Sağlıyoruz.

img

HEMEN BİZİ ARAYIN VE HURDALARINIZI YERİNDE DEĞERİNDE NAKİT OLARAK ALALIM. Sivas'ta Hurdacı Arıyorsanız Tam Yerindesiniz. Sivas Hurdacılar Sitesi

Ali Ağtaş - 0543 294 64 41

tr_TRTurkish
tr_TRTurkish